Clarity Read Pro, Oszustwo? Negatywne Opinie, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Clarity Read Pro to okulary wykonane przy użyciu biotechnologii inspirowanych filozofią Ajurwedy, specjalnie dopracowane na poprawę wzroku. Wchodzą na rynek Europejski. Sprzedawane są już w wielu krajach Europy, gdzie zaczynają zyskiwać na popularności. Chcesz dowiedzieć się więcej o nich i technologii, z której są wykonane? Co myślą konsumenci w Europie? Przeczytaj naszą recenzję do końca.

ProduktyClarity Read Pro
Forma PrezentacjiOkulary
Prawdziwe Recenzje⭐4,95 na 5 gwiazdek
Prawda czy fałsz?PRAWDA. Przeczytaj recenzję poniżej
Dostępność
W magazynie

Czym jest Ajurweda?

Ajurweda, naturalny system medycyny, powstał w Indiach ponad 3000 lat temu. Termin Ajurweda pochodzi od sanskryckich słów ayur (życie) i veda (nauka lub wiedza). Zatem Ajurweda przekłada się na wiedzę o życiu . Opierając się na założeniu, że choroba wynika z braku równowagi lub stresu w świadomości danej osoby, Ajurweda zachęca do pewnych interwencji w stylu życia i naturalnych terapii, aby odzyskać równowagę między ciałem, umysłem, duchem i środowiskiem.

Leczenie ajurwedą rozpoczyna się od wewnętrznego procesu oczyszczenia, po którym następuje specjalna dieta, stosowanie leków ziołowych, masaż, joga i medytacja.

Koncepcje uniwersalnych wzajemnych powiązań, budowy ciała ( prakriti ) i sił życiowych ( dosha ) są główną podstawą medycyny ajurwedyjskiej. Cele leczenia pomagają danej osobie poprzez eliminację zanieczyszczeń, zmniejszenie objawów, zwiększenie odporności na choroby, zmniejszenie zmartwień i zwiększenie harmonii w życiu. Zioła i inne rośliny, w tym oleje i popularne przyprawy, są szeroko stosowane w leczeniu ajurwedyjskim. 

W Indiach ajurweda uznawana jest za formę opieki medycznej na równi z konwencjonalną medycyną zachodnią, tradycyjną medycyną chińską, medycyną naturopatyczną i homeopatyczną. Osoby praktykujące Ajurwedę w Indiach przechodzą uznawane przez państwo, zinstytucjonalizowane szkolenia. Obecnie osoby praktykujące ajurwedę nie mają licencji w Stanach Zjednoczonych i nie ma krajowego standardu dotyczącego szkoleń lub certyfikacji ajurwedy. Jednak w niektórych stanach szkoły ajurwedyjskie zyskały aprobatę jako instytucje edukacyjne.  

Ajurweda może mieć pozytywne skutki, gdy jest stosowana jako terapia uzupełniająca w połączeniu ze standardową, konwencjonalną opieką medyczną.

Clarity Read Pro

Co to jest Clarity Read Pro?

Clarity Read Pro to innowacyjny produkt , który trafi na rynek Europejski. Okulary te wykonane są przy użyciu specjalnej biotechnologii ajurwedyjskiej, która ma na celu pomóc osobom ze słabym wzrokiem i dyskomfortem w oczach. Według oficjalnej informacji o produkcie ich obróbka pozwala na rozluźnienie mięśni oka. Dzieje się tak dzięki ćwiczeniom oczu, które wspomagają okulary. Produkcja okularów Clarity Read Pro inspirowana jest starą, tradycyjną medycyną indyjską. System małych otworów służy do blokowania widzenia peryferyjnego i tym samym wzmacniania mięśni oka.

Clarity Read Pro Przeczytaj recenzje Pro z forum opinii

Tak naprawdę na forach toczą się już długie dyskusje z komentarzami i opiniami na temat okularów Clarity Read Pro, ludzie mówią, że są bardzo zadowoleni z efektów. W swoich recenzjach podzielili się także tym, że po pierwszym użyciu i pełnym kursie podarowali okulary znajomym. Dzięki temu okulary będą używane wielokrotnie i przez wiele osób. Jest to ogromna zaleta dla konsumentów. Natknęliśmy się na dość logiczny, ale niezmienny efekt używania okularów. Według opinii wielu osób Clarity Read Pro pomógł im lepiej spać, bo ich oczy były wypoczęte, a nie napięte.

Jak dotąd nie ma dedykowanego forum Clarity Read Pro, ani recenzji okularów . W rzeczywistości jedyne negatywne recenzje, jakie znaleźliśmy na forach, dotyczyły oszustw sprzedawanych na Amazon. Oszustwa te wykorzystują tę samą nazwę produktu, ale są tanie i produkowane w Chinach i nie przynoszą żadnego efektu.

Clarity Read Pro – oszustwa farmaceutyczne i Amazon

Klienci powinni pamiętać, że mogą spotkać się z oszustwami. Aby złożyć zamówienie, lepiej udać się na oficjalną stronę produktu. Producent nie oferuje go w dużych sklepach internetowych, takich jak Amazon. W tej chwili Clarity Read Pro nie spotkasz w aptekach, supermarketach ani u optyków.

Efekty i zalety tych okularów

Ponieważ produkt właśnie trafił na rynek włoski, sprawdziliśmy okulary Clarity Read Pro na wielu europejskich stronach internetowych. Informacje na naszych forach są wciąż skąpe, dlatego skupiliśmy się na forach europejskich. Przeważają pozytywne recenzje. Oto najczęstsze opinie i recenzje na temat skuteczności okularów:

  • Ćwiczenia oczu według starożytnej indyjskiej metody Ajurwedy;
  • Pozytywna reakcja na rozluźnienie mięśni i nerwów oka;
  • Promuj umiejętności widoczności;
  • Przystępna cena i łatwość obsługi na co dzień;
  • Brak danych na temat skutków ubocznych i przeciwwskazań;
Clarity Read Pro

Jak używać okularów Clarity Read Pro? Sposób użycia i ulotka informacyjna

Oficjalna strona internetowa okularów Clarity Read Pro podaje, że należy je nosić tylko przez 10 minut dziennie . Dalsze instrukcje można znaleźć w ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania produktu. Ulotka zawiera szczegółowe informacje dotyczące stosowania produktu wizyjnego. Nie wolno przekraczać maksymalnego dziennego czasu transportu określonego przez producenta. Staraj się nie nosić okularów Clarity Read Pro tylko wtedy, gdy musisz patrzeć w bardzo mocnym świetle.

Skutki uboczne lub przeciwwskazania

Technologia zastosowana do stworzenia tych ajurwedyjskich okularów jest stosowana od wieków. Udowodniono, że nie ma skutków ubocznych ani negatywnych przeciwwskazań do stosowania Clarity Read Pro.Badania kliniczne wskazują na poprawę widzenia o ponad 94%. Dzięki tym okularom Twój ból głowy zniknie.

Website | + posts

Jest dietetykiem z 11-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 6-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz