Acust Oil Pro, Oszustwo? Negatywne Recenzje, Forum, Apteka, Cena, Gdzie Kupić

Acust Oil Pro to wielofunkcyjny olejek przeznaczony do higieny uszu, a także poprawy słuchu. Preparat doskonale sprawdza się przy zatkanym uchu, gdyż pomaga rozpuścić zatyczki woskowinowe .

Rozpuszczenie zalegającej woskowiny możliwe jest dzięki naturalnym olejkom. Produkt pozwala zachować prawidłową higienę uszu, ograniczyć nadmierną produkcję woskowiny, a także zapobiegać gromadzeniu się wody w kanale słuchowym po kąpieli lub uprawianiu sportów wodnych.

Olejek jest również idealny dla osób cierpiących na nawracające stany zapalne uszu.

Oznaki utraty słuchu

Ubytek słuchu rzadko wynika po prostu ze zmniejszonej głośności. Zwykle w różnym stopniu wpływa na różne częstotliwości dźwięku, co z kolei oznacza, że ​​ludzie tracą fragmenty słów i rozmów – szczególnie w hałaśliwym otoczeniu, gdzie konkurujący hałas tła „zakłóca” mowę i rozmowy.

Jeśli czujesz, że Twój słuch nie jest już taki jak kiedyś lub obawiasz się, że bliska Ci osoba może cierpieć na ubytek słuchu, poświęć kilka minut na wykonanie krótkiego testu samooceny, który znajdziesz tutaj .

To badanie słuchu jest jedynie bardzo podstawowym narzędziem przesiewowym. Jeśli mieszkasz w Melbourne i czujesz, że możesz mieć problemy ze słuchem, zdecydowanie zalecamy skontaktowanie się z jedną z naszych klinik w celu umówienia się na pełne kliniczne badanie słuchu.

Acust Oil Pro

Przewodzeniowy ubytek słuchu

Przewodzeniowy ubytek słuchu wynika z problemu z przenikaniem dźwięku przez ucho zewnętrzne i/lub ucho środkowe. Niektóre typowe przykłady obejmują:

 • Nadmiar woskowiny (woszczyny) w kanale słuchowym
 • Perforacja błony bębenkowej
 • Zakażenie ucha środkowego z gromadzeniem się płynu

Jednakże ubytek przewodzeniowy stanowi jedynie 10% wszystkich ubytków słuchu, a ich nasilenie waha się od łagodnego do umiarkowanego. Dobra wiadomość jest taka, że ​​przewodzeniowy ubytek słuchu często można leczyć farmakologicznie, a w wielu przypadkach słuch można całkowicie przywrócić.

Objawy przewodzeniowego ubytku słuchu

W przypadku przewodzeniowego ubytku słuchu ogólna głośność dźwięku jest zmniejszona. Objawy przewodzeniowego ubytku słuchu mogą obejmować:

 • Zwiększanie głośności w telewizorze lub radiu
 • Proszenie ludzi, aby powtórzyli to, co mówią
 • Słyszeć na jedno ucho lepiej niż na drugie
 • Sprawdź: Turboshaper

Kiedy głośność jest wystarczająco zwiększona, klarowność i zrozumienie są zwykle niezmienione w przypadku osób z przewodzeniowym ubytkiem słuchu. Mogą również występować inne objawy, takie jak ból ucha, drenaż z uszu lub uczucie ucisku lub zatkania.

Zmysłowo-nerwowy ubytek słuchu

Ubytek słuchu mający swój początek w uchu wewnętrznym nazywany jest odbiorczym ubytkiem słuchu lub, w potocznym rozumieniu, „głuchotą nerwową”. Zdecydowana większość ubytków słuchu to ubytki odbiorcze, a najczęstszymi przyczynami są:

 • Czynniki genetyczne (tzn. utrata słuchu może występować rodzinnie)
 • Nadmierne narażenie na hałas – nagłe lub długotrwałe
 • Zmiany w uchu wewnętrznym spowodowane starzeniem się

Mniej powszechne przyczyny to:

 • Reakcje na leki działające toksycznie na uszy
 • Guzy nerwu słuchowego
 • Schorzenia nabyte przed urodzeniem (wrodzone)
 • Infekcje, takie jak zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych i świnka
 • Choroba nerek
 • Choroba naczyniowa

Każda przyczyna może prowadzić do uszkodzenia czuciowych komórek włoskowatych lub nerwów. Uszkodzone komórki rzęsate nie mogą się same zregenerować ani poddać leczeniu. Dlatego 90% ubytków słuchu nie można wyleczyć.

Zmysłowo-nerwowy ubytek słuchu może mieć dowolny stopień – łagodny, umiarkowany, ciężki lub głęboki. W ponad 95% przypadków odbiorczego ubytku słuchu zaleca się stosowanie aparatów słuchowych lub implantów ślimakowych.

Objawy zmysłowo-nerwowego ubytku słuchu

Chociaż ogólna głośność dźwięku może zostać zmniejszona, wpływa to również na klarowność dźwięków lub głosów. Osoby z odbiorczym ubytkiem słuchu często słyszą, jak ktoś mówi, ale nie zawsze rozumieją wszystkie słowa, nawet jeśli głośność jest odpowiednia. Muzyka może również brzmieć zniekształcona, co prowadzi do zmniejszenia przyjemności.

 • Objawy odbiorczego ubytku słuchu mogą obejmować:
 • Zwiększanie głośności w telewizorze lub radiu
 • Proszenie ludzi, aby powtórzyli to, co powiedzieli
 • Postrzeganie ludzi mamroczących lub mówiących niewyraźnie
 • Brak przejrzystości podczas słuchania mowy
 • Trudności w słyszeniu w hałasie.

Jak działa Acust Oil Pro?

Produkt przeznaczony do higieny uszu. Zawartość naturalnych olejków m.in. kokosowego, trawy cytrynowej w połączeniu z ekstraktem z orzecha włoskiego i kamforą rozpuszcza nadmiar woskowiny i ułatwia jej usunięcie z przewodu słuchowego.

Wspomaga naturalne procesy samooczyszczania uszu . Olej arganowy nawilża skórę i błony śluzowe, otaczając je ochronną powłoką. Ekstrakty roślinne wraz z olejem makadamia i olejem słonecznikowym dostarczają bomby witaminowej i chronią ucho przed infekcjami.

Acust Oil Pro

Przeznaczenie:

 • resztkowa woskowina
 • tworzenie się korka woskowego
 • uczucie zatkanego ucha
 • ucho pływaka, czyli zalegająca woda w kanale słuchowym
 • często nawracające infekcje ucha
 • ból i zaczerwienienie ucha

Jak stosować olejek na zatkane ucho?

W każdym opakowaniu znajduje się specjalny system ułatwiający precyzyjne dozowanie olejku. Za każdym razem odmierzaj pojedynczą dawkę.

Produkt należy nakładać ostrożnie, podczas zakraplania dawki do ucha główkę można lekko przechylić na bok, aby ułatwić osiągnięcie właściwej pozycji.

Podczas podawania dawki olejku eterycznego należy uważać, aby nie włożyć aplikatora zbyt głęboko do ucha. Zalecana dawka to 3 krople do każdego ucha. Po aplikacji nie ma konieczności płukania ucha.

Producent zaleca stosowanie Acust Oil Pro przynajmniej raz w tygodniu.

Bezpieczne poczucie zespołu

Olejek zawiera starannie dobrane naturalne olejki i ekstrakty, które dbają o higienę uszu i ułatwiają usuwanie woskowiny.

 • Olej Arganowy ( Argania Spinosa Kernel Oil ) – otrzymywany w procesie tłoczenia na zimno z orzechów drzewa żelazistego Argania, występującego w Maroku. Posiada bardzo cenne właściwości i mimo swojej wysokiej ceny znajduje szerokie zastosowanie w kosmetologii i medycynie. Ze względu na swoje dobroczynne właściwości często nazywany jest „złotem Maroka”. Olej arganowy regeneruje skórę, łagodzi podrażnienia i reakcje alergiczne. Wspomaga rozpuszczanie woskowiny nagromadzonej w kanale słuchowym. Zawiera dużą dawkę tokoferoli i polifenoli .
 • Olejek z trawy cytrynowej ( Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Express ) – ma silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze, dzięki czemu zapobiega namnażaniu się mikroorganizmów w uchu. Olejek odświeża i wspomaga naturalne procesy samooczyszczania narządu słuchu. Nadaje całej kompozycji przyjemny orzeźwiający zapach.
 • Olejek z orzechów makadamia : Jego głównym zadaniem jest ochrona ucha przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Ma silne właściwości lecznicze dzięki zawartości składników takich jak: kwas palmitynowy , kwas oleinowy , witaminy A i E, witaminy z grupy B czy skwalen .
 • Ekstrakt z liści Hamamelis Virginiana – otrzymywany z żółtych kwiatów, liści i kory drzewa oczaru wirginijskiego , które pochodzi przede wszystkim z terenów Ameryki Północnej. Ekstrakt zawiera garbniki , saponiny oraz kwasy, w tym kwas elagowy i galusowy. Ekstrakt z oczaru ma działanie ściągające, zmniejsza wysięk, działa łagodząco, co zmniejsza stany zapalne. Dodatek niszczy bakterie i chroni przed infekcjami ucha.
 • Ekstrakt z kwiatów Gardenia ( Gardia jasminoides ) – egzotyczny ekstrakt otrzymywany z cennych kwiatów polinezyjskich. Charakteryzuje się pięknym kwiatowym zapachem. Ma właściwości łagodzące i łagodzące ból. Działa również jako środek antyseptyczny, co pomaga zapobiegać podrażnieniom i stanom zapalnym.
 • Ekstrakt z babki lancetowatej ( Plantago Lanceolata Leaf ) – naturalny ekstrakt szeroko stosowany w kosmetyce i medycynie. Działa przeciwzapalnie i dezynfekująco, zapobiega infekcjom ucha i zmianom zapalnym błon śluzowych.
 • Ekstrakt z kamfory ( Commiphora Myrrha Resin Extract ) – ma właściwości rozgrzewające, które ułatwiają rozpuszczanie korka woskowinowego. Dezynfekuje, przyspiesza walkę z infekcjami i stanami zapalnymi.
 • Kokos ( olej kokosowy ) – Naturalny emolient o przyjemnym, egzotycznym zapachu. Otacza kanał słuchowy delikatnym filmem ochronnym. Nawilża skórę i zapobiega jej odwodnieniu. Ułatwia usuwanie woskowiny, ponieważ rozpuszcza ją delikatnie i nieinwazyjnie.
 • Ekstrakt z szałwii ( Salvia officinalis ) – Ekstrakt ziołowy stosowany do nawadniania. Skutecznie hamuje rozwój infekcji, zmniejsza ból i zaczerwienienie.
 • Olej słonecznikowy ( Helianthus annuus ) – bardzo dobrze sprawdza się w domowej walce z zapaleniem zatok czy zatkanym uchem. Ze względu na atrakcyjną cenę bardzo często wykorzystuje się go do codziennej higieny, np. do świec. Skutecznie rozpuszcza woskowinę i ułatwia jej usunięcie.
Acust Oil Pro

Recenzje Acust Oil Pro: Czy to naprawdę działa? Jakie są opinie klientów?

Nigdy więcej problemów z uszami! – Od dłuższego czasu mam problemy z zatkanymi uszami , szczególnie po korzystaniu z basenu. Miałem wrażenie, że w uchu zebrała się woda, która nie chciała wypłynąć. W pewnym momencie poczułam, że moje ucho jest zawsze zatkane, co ogromnie wpłynęło na jakość mojego życia. Okazało się, że w uchu utworzył się korek woskowinowy, którego nie da się wyczyścić wacikiem. Kolega z pracy polecił mi Acust Oil Pro, który rozpuszcza woskowinę. I muszę przyznać, że ten preparat naprawdę się u mnie sprawdził. Szybko, skutecznie i bezboleśnie, a znów słyszę doskonale! , 42 ​​lata

Czy to naprawdę działa? Jakie są opinie klientów?

Słyszę jak nastolatek – w pewnym wieku mój słuch znacznie się pogorszył, zacząłem słyszeć mniej i często dokuczały mi szumy uszne. Rodzina i przyjaciele zaczęli mnie namawiać do zakupu aparatu słuchowego. Próbowałem sobie wyobrazić siebie w tym oszpecającym urządzeniu i sama myśl mnie przerażała. Czytałam w internecie o Acust Oil Pro na ubytek słuchu, który podobno regeneruje słuch. Nie bardzo wierzyłam w te obietnice, ale muszę przyznać, że zamówiłam ten produkt i już po miesiącu mój słuch naprawdę się poprawił!  59 lat

Gdzie kupić Acust Oil Pro?

Wiele osób jest zainteresowanych wypróbowaniem preparatu na zatkane ucho. Stąd pytanie gdzie kupić ten preparat. Okazuje się, że nie jest on dostępny w aptekach, drogeriach, zielarniach czy sklepach internetowych.

Oryginalny olej Acust Oil Pro dostępny jest wyłącznie na oficjalnej stronie  producenta w naszym kraju.

Website | + posts

Jest dietetykiem z 11-letnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia i 6-letnimi badaniami w dziedzinie nauk o zdrowiu, na temat których opublikowała liczne artykuły w indeksowanych czasopismach naukowych. Oprócz pracy w zakresie żywienia i badań prowadzi także recenzje leków i suplementów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem w ocenie tych produktów. Obecnie pracuje jako Konsultant Żywieniowy, gdzie wykorzystuje swoją rozległą wiedzę i umiejętności, doradzając osobom i organizacjom, jak poprawić swoje zdrowie poprzez odżywianie.

Dodaj komentarz